http://almere.eenpunt.nl/alternatieve-geneeswijzen.html
www.spagyrieknederland.nl/links/bhoeda/spiritualiteit www.spagyrieknederland.nl/links/spiritualiteit/waterbol
Spagyriek Therapeuten™ Alle onderstaande Spagyriek Therapeuten™ hebben de Alchemistische Spagyriek Opleiding™ gevolgd. _______________________________________________________________________________________ Provincie Flevoland: Spiritueel Bewustzijnscentrum Spagyriek Nederland Ronald en Sylvia Nieuwenhuizen (ontwikkelaar van de Spagyriek opleiding, de Spagyriek basismodule en de Spagyriek verdiepingsmodules) www.ronaldnieuwenhuizen.nl info@ronaldnieuwenhuizen.nl 06 - 17 08 08 33 Praktijk voor spirituele coaching en counseling Niskampa van de Breevaart www.nishkampacoaching.nl info@nishkampacoaching.nl 06 - 40 11 89 16 Praktijk voor natuurlijk en holistisch genezen Sandra Eikens www.sandraeikens.nl info@sandraeikens.nl 06 - 30 51 84 43 Harmke Siderius www.akashatherapieen.nl harmkeakasha@gmail.com 06 -12 47 64 19 Rianne Mallens rianne.mallens@gmail.com 06 - 22 91 41 07 Loes de Schouwer 06 - 39360198 _______________________________________________________________________________________ Provincie Zuid - Holland: Praktijk De Groenling voor natuurgeneeskunde & voedingsadvies Arike Mijnlieff www.praktijkdegroenling.nl info@praktijkdegroenling.nl 06 - 25 524 787 Rooz Steenks  Resight, natuurgeneeskunde therapeut www.resight.nl resight@live.nl 06 - 23 53 09 42 _______________________________________________________________________________________ Provincie Noord - Holland: Monica Lute - Butter m.lute-butter@quicknet.nl 06 - 23 40 98 79 Amrita Holistisch Centrum Natalja Mantel www.amrita.nu 0228 - 59 17 09 Praktijk Kokoro Henk van Riemsdijk 06 - 18 83 36 19 De Makroon - Amsterdam Anne Dorlandt dorlandt@outlook.com Wiesje Seller wiesje.seller@gmail.com 06 - 10080783 _______________________________________________________________________________________ Provincie Gelderland: Liesbeth van Ast lvanast@chello.nl 06 - 29 39 46 13 Nymphaea Spiritueel Centrum Angelique Moorman nymphaeaspiritueelcentrum.blogspot.nl nymphaeaspiritueelcentrum@gmail.com 06 - 51 90 00 40 Praktijk Elysia Erica Weeda 0575 - 57 02 43 PureFran natuurlijk in balans Francis Lawa www.purefran.nl info@purefran.nl 06 - 20 19 16 60 _______________________________________________________________________________________ Provincie Noord - Brabant: Therapeutisch Centrum De Zicht Paul van der Lugt info@centrumdezicht.nl www.centrumdezicht.nl 013 - 53 32 865 _______________________________________________________________________________________ Provincie Limburg: Praktijk voor natuurlijk en holistisch genezen Karin Reichrath kreichrath@hetnet.nl 06 - 23 11 48 61 Praktijk voor coaching, counseling, complementaire geneeswijzen Esther Schrijn www.estherschrijn.nl info@estherschrijn.nl 06 - 40 02 20 75 _______________________________________________________________________________________ Provincie Groningen: Miho Bulder-Hosobuchi 0598 - 32 36 64 _______________________________________________________________________________________ Provincie Friesland: Praktijk voor een Holistische geneeswijze Simone van der Molen ssvdmolen@gmail.com 06 - 26730331